LESINSKA CONCEPT – PREMIUM DESIGN STUDIO

Doświadczona, dynamiczna i innowacyjna pracownia projektowa z Gdyni. Założycielka Zuzanna Lesińska to POZYTYWNA, kreatywna i kolorową osobowość – ARTYSTYCZNA DUSZA zespołu. Projektuje w różnorodnej stylistyce i tworzy pomysłowe wnętrza, które nie tylko są dokładnie przemyślane, ale i świetnie zrealizowane. Poszukuje najbardziej nowatorskich rozwiązań i zwraca uwagę na najdrobniejsze detale i całościową kompozycję. Jako GŁÓWNE ZAŁOŻENIE traktuje każdy projekt indywidualnie, szanując duszę i niepowtarzalną osobowość każdego klienta. KONCENTRUJE się na funkcjonalności, formie i jakości finalnego produktu. W efekcie jej projekty stają się PONADCZASOWE. W wolnych chwilach maluje abstrakcyjne murale.

1
UKOŃCZONYCH WNĘTRZ
1
ZAPROJEKTOWANYCH METERÓW
1
PRZEPRACOWANYCH GODZIN
1
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
null
DESIGN

Spersonalizowane i nowatorskie projekty wnętrz w każdym stylu.

Ceny już od 260 zł/m2.

null
PROCES

Oferujemy usługi dopasowane do wytycznych i budżetu każdego klienta.
Dla naszych najbardziej wymagających klientów oferujemy kompleksową realizację naszych projektów – od wykonawstwa, poprzez wyszukiwanie dostawców i zamawianie materiałow, aż po końcowe wykończenie i stylizację.

null
WSPÓŁPRACA

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nas i naszej pracowni? Umów się na bezpłatne spotkanie i przyjdź do naszej pracowni na kreatywną rozmowę przy kawie.

DR ZUZANNA LESINSKA – CEO / DESIGNER

Jako doktor Akademii Sztuk Pięknych jestem ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ naszego zespołu. Podczas projektowania skupiam się na tworzeniu KONCEPCJI. Cechuje mnie bardzo POZYTYWNE podejście zarówno do życia, jak i designu. W wolnych chwilach maluję abstrakcyjne, wielkoformatowe obraz olejne.

MGR INŻ DAREK VOELKNER- ARCHITEKT

Jestem architektem z dużym doświadczeniem. Jestem mentorem technicznym naszego zespołu z zamiłowaniem do zabytków. Lubię prowadzić budowę i realizować inwestycji. Architekt orkiestra.

MGR INŻ Dawid Robaczewski – ARCHITEKT

Jestem architektem, który lubi skupić sie na technicznej stronie projektu. W naszej pracowni odpowiadam za rysunki wykonawcze oraz kosztorysowanie. Jestem z natury cierpliwy, komunikatywny i pomocny. Moje hobby to modelarstwo.

MGR INŻ MAŁGORZATA SZCZUROWSKA – ARCHITEKT

Jestem pasjonatką modernizmu zarówno w architekturze jak i fotografii. chętnie współtworzę koncepcję wnętrz. Zwracam uwagę na detale. Realizuje tez sesje zdjęć naszych projektów w pracowni.

MGR INŻ ARCH Milena Adamczyk – ARCHITECT

Jestem najmłodszą osobą w zespole. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w zakresie architektury zrównoważonej i PSYCHOLOGII architektury oraz jestem zaangażowana w rozwój nowych umiejętności w graficznej części naszych projektów, czyli tworzeniu WIZULIZACJI. Pasjonują mnie podróże oraz sztuka.

MGR INŻ MARTYNA SPRENGEL-ARCHITEKT

Jestem architektem. Moim zainteresowaniem jest renowacja starych mebli. W architekturze zawsze poszukuje ducha miejsca, swoje inspiracje czerpie z podróżowania i obcowania z naturą.

MGR INŻ ALEKSANDRA OSIKA – ARCHITEKT

Jestem wszechstronnym architektem, lubię pracę nad projektem na każdym jego etapie. W architekturze najbardziej cenię minimalizm oraz zastosowanie naturalnych materiałów wysokiej jakości. Mam wiele zainteresowań, jednak niezmiennie jest to ogrodnictwo. Czas wolny lubię też spędzać eksplorując leśne szlaki na rowerze szutrowym / mtb.

DOŁĄCZ DO NAS!

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ? NAPISZ!
Menu