Ekskluzywne projekty wnętrz, które dopracowujemy w każdym szczególe

Projektowanie luksusowych wnętrz bardzo często sprowadza się do proponowania wymyślnych koncepcji, na praktyczną realizację których wielu wykonawców nie ma pomysłu. Pod tym względem LESINSKA CONCEPT jest miejscem wyjątkowym – pracownią projektową, która wynosi projektowanie ekskluzywnych wnętrz na nowy poziom. Klientom oferujemy kompleksową obsługę – od koncepcji, po projekt wykonawczy, jednocześnie staramy się, żeby nawet najbardziej nowatorskie pomysły nie wykraczały poza dostępne na rynku materiały i technologie. Bazując na doskonałej znajomości materiałów wykończeniowych, technologii wykorzystywanych do wykańczania wnętrz oraz propozycji meblarskich tworzymy luksusowe projekty wnętrz, które zaskakują unikalnym podejściem oraz funkcjonalnością.

Nasza Pracowania posiada doświadczenie w projektowaniu w różnorodnej stylistyce. Tworzymy wnętrza eleganckie i luksusowe, które odznaczają się dokładnie przemyślanym projektem kreatywnym i projektem wykonawczym, co przekłada się na bezbłędną realizację nawet najbardziej niestandardowych rozwiązań. Nasze ekskluzywne projekty wnętrz obejmują każdą przestrzeń. Projektujemy na potrzeby przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Naszymi specjalnościami są  projektowanie wnętrz hoteli oraz aranżacje restauracji. Tworzymy nowatorskie projekty dla małej i dużej gastronomii, a jednocześnie funkcjonalne i ekskluzywne propozycje dla przestrzeni biurowych i lokali usługowych i usługowo-handlowych. W naszych projektach każdorazowo uwzględniamy specyfikę aranżowanego wnętrza oraz niepowtarzalną osobowość Klienta. Zależy nam na tym, żeby gotowe wnętrze było zgodne z Tobą – jego właścicielem, dla którego jest wizytówką. Tę samą zasadę wyznajemy przygotowując ekskluzywne projekty wnętrz użytkowych, jak i eleganckie, a zarazem przytulne projekty wnętrz mieszkalnych. Nasze propozycje cechuje PONADCZASOWOŚĆ, dzięki czemu proponowany design zachowuje aktualność przez wiele sezonów, niezależnie od szybko zmieniających się trendów wnętrzarskich.

Projektowanie luksusowych wnętrz opiera się na ścisłej współpracy z inwestorem

Nic nam po wnętrzu, które jest piękne i luksusowe, ale w żaden sposób niezgodne z naszą osobowością… Dlatego projektowanie ekskluzywnych wnętrz rozpoczynamy od spotkania z Klientem, podczas którego staramy się poznać nie tylko oczekiwania inwestora, ale również jego osobowość. To pozwala nam tworzyć wnętrza o wyjątkowym charakterze, przestrzenie spersonalizowane i zgodne z oczekiwaniami Klienta, który powierza nam swoje wnętrze.

Zasadę ścisłej współpracy nad projektem przekładamy także na nasz Zespół Projektowy. Każdy z nas ma inną specjalizację, co pozwala nam zapewniać kompleksowe podejście do poszczególnych realizacji. Pierwsza pojawia się koncepcja, która następnie jest rozwijana i przeobrażana w rzeczywistość. W tym miejscu przychodzi czas na dokumentacje techniczną, rysunki wykonawcze i kosztorysowanie. Dostarczając Klientom projekt wraz z kompletnym zapotrzebowaniem materiałowym jesteśmy w stanie precyzyjnie oszacować wartość inwestycji, a w razie konieczności zaproponować alternatywne materiały wykończeniowe, które pozwolą nam uzyskać efekt maksymalnie zbliżony do zatwierdzonego przez Inwestora.

Klientów poszukujących dobrego studia projektowego zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do naszej pracowni na niezobowiązującą kawę – spotkanie, które pozwoli nam się bliżej poznać i przekonać, czy współpraca nad projektem będzie owocna.

Menu