Projektowanie wnętrz hotelowych

wnętrze hoteluHotele butikowe, hotele działające w sieci, zaplecze biznesowe – projektowanie wnętrz hoteli to niezwykle zajmujące zadanie, które wymaga od projektanta uwzględnienia wielu kwestii. Wygoda gości, funkcjonalność, łatwość utrzymania w czystości – dobry projekt hotelu stanowi harmonijne połączenie wszystkich tych aspektów, jednocześnie przekładając się na wysoką estetykę przestrzeni i podkreślając jej unikalny charakter. Pracownia projektowa LESINSKA CONCEPT oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania wnętrz hoteli. Klientom zapewniamy oryginalne podejście koncepcyjne, które przekładamy na język wykonawczy – materiały wykończeniowe, technologie, elementy wyposażenia wnętrz. Tworzymy w różnych stylach, każdorazowo dostosowując stylistykę aranżacji do specyfiki przestrzeni oraz unikalnej osobowości inwestora. Jest to szczególnie istotne w przypadku obiektów prywatnych, za pośrednictwem których inwestorzy wyrażają siebie oraz swoje indywidualne podejście do obsługiwanych gości. Nasze propozycje zakładają bezkompromisową realizację, jaką zapewnia umiejętne przełożenie nawet najbardziej oryginalnych koncepcji na tradycyjne lub innowacyjne technologie wykończenia wnętrz. Jednocześnie, każdy projekt uwzględnia ograniczenia techniczne i architektoniczne wynikające z konstrukcji obiektu.

Projektowanie hoteli butikowych

Jedną z naszych specjalności jest projektowanie wnętrz hoteli butikowych. Hotele butikowe to obiekty ekskluzywne, luksusowe i eleganckie, najczęściej są to hotele o ograniczonej liczbie pokoi, których aranżację i design opiera się na pracach znanych artystów. Coraz większą popularnością cieszą się również wnętrza loftowe oraz hotele butikowe lokalizowane w modernizowanych obiektach poprzemysłowych. Projektowanie wnętrz hoteli butikowych to dla nas prawdziwa przyjemność, a zarazem inspirujące wyzwanie. Kluczem do sukcesu oferowanych koncepcji i aranżacji jest oryginalność i funkcjonalność przestrzeni. Klientom dostarczamy projekty dobrze przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Nasza współpraca opiera się o zrozumienie potrzeb Inwestora oraz jego oczekiwań, jak również bardzo dobrą znajomość branży. To pozwala nam tworzyć koncepcje dostosowane do realiów prowadzonego biznesu – od oczekiwań przyszłych gości, po wymogi sanitarne i bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Projektowanie wnętrz hoteli – usługi dla sieci

Wychodząc naprzeciw potrzebom zróżnicowanych Klientów pracownia projektowa LESINSKA CONCEPT oferuje również projekty i aranżacje wnętrz dla sieci hotelarskich. W tej dziedzinie zapewniamy niezmiennie kompleksowe podejście do projektowania wnętrz – od koncepcji, aż po projekt wykonawczy i kosztorys inwestycji. Jednocześnie inwestorzy mogą od nas oczekiwać indywidualnego traktowania, co przekłada się na oryginalność koncepcji aranżacji wnętrz oraz tworzenie spójnej i rozpoznawalnej stylistyki dla wszystkich obiektów działających w ramach sieci. Projektowanie wnętrz hoteli dla sieci hotelarskich to dla nas prawdziwa przygoda – w zależności od architektury obiektu oraz zlokalizowania poszczególnych hoteli projekty wnętrz różnią się od siebie. Dlatego koncepcje dla sieci opieramy o temat przewodni, który możemy odtworzyć w każdym obiekcie, niezależnie od możliwości technicznych.

Klientów poszukujących pracowni oferującej projektowanie wnętrz hotelowych zapraszamy do kontaktu. Przy niezobowiązującej kawie poznamy się bliżej, omówimy Państwa potrzeby, oczekiwania oraz koncepcje i sprawdzimy, czym może zaowocować nasza współpraca. Jako doświadczony Zespół Projektowy podejmujemy się realizacji dla obiektów niezależnie od ich powierzchni. Projektujemy wnętrza hoteli butikowych oraz biznesowych, każdorazowo podkreślając oryginalny charakter przestrzeni

Menu