Projekt domu – Gdańsk

Marzysz o przytulnym domu, który spełni wszystkie twoje oczekiwania? Dobrze trafiłeś! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wyjątkowy projekt, który wpisze się zarówno w okoliczną zabudowę, jak i twoje potrzeby. Wszystkie nasze projekty są szyte na miarę – w każdym uwzględniamy przede wszystkim propozycje naszych klientów.

Projektowanie domu w Gdańsku pozostaw nam – skontaktuj się z nami już dzisiaj i powiedz, jakie są twoje marzenia, a my przekujemy je w twoje wymarzone cztery ściany, które pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Projekt indywidualny domu – Gdańsk

Nadmorskie krajobrazy, zabytkowa architektura – to wszystko, co warto uwzględnić decydując się na budowę wymarzonego domu. Projekt domu powinien bowiem nie tylko wpisywać się w nasz gust i potrzeby, ale również idealnie wplatać się w przestrzeń wokół – dzięki temu będzie on elementem krajobrazu.

Projektowanie domu wymaga od nas, architektów uwzględniania lokalnej zabudowy, a także przepisów prawa miejscowego, które wymuszają konkretną wysokość budynku, kondygnacje, a nawet rodzaje dachów, które są także odpowiedzią na podmuchy wiatrów czy zimowe opady śniegu. Wszystkie te elementy bierzemy pod uwagę, podobnie jak i twoje marzenia i razem tworzymy projekt domu w Gdańsku – domu, w którym poczujesz się jak u siebie i z którego nie będziesz chciał wychodzić.

Projektowanie domu szyte na miarę

Jaki jest twój wymarzony dom? Przytulny, a może przestronny? Pełen nowoczesności, a może bliżej ci do rustykalnych klimatów? Twoje marzenia i wymagania wpleciemy w bryłę budynku uwzględniając w niej także elementy użyteczności, takie jak garderoba, schowki czy spiżarnia.

Doskonały plan budynku sprawi, że pomieścisz wszystkie swoje rzeczy, a jednocześnie zachowasz w domu porządek. Po przekazaniu ci projektu domu chętnie pomożemy ci również w jego aranżacji – może marzy ci się wspaniała oranżeria, albo wielki salon pełen książek? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Projekt domu Gdańsk – czekamy na ciebie!

Jeśli planujesz budowę wymarzonego domu, skontaktuj się z nami – czekamy na ciebie, aby porozmawiać i uwzględnić wszystkie twoje marzenia w bryle budynku – od jej zewnętrznego wyglądu, po rozkład wnętrz. Zaufało nam już wielu klientów, a zaprojektowane przez nas domy są wspaniałym elementem krajobrazu Gdańska.

Obejrzyj nasze realizacje i zainspiruj się! Kontaktując się z nami opowiedz nam również o swoich marzeniach, które uwzględnimy w projekcie twoich marzeń. Do zobaczenia w naszej pracowni!

Menu