wnętrze restauracji

Projektowanie lokali gastronomicznych

Aranżacja wnętrz restauracji i kawiarni to niezwykła przygoda, której finał stanowią eleganckie, a zarazem funkcjonalne projekty. Pracownia LESINSKA CONCEPT to biuro projektowe odznaczające się doświadczeniem w projektowaniu w różnorodnej stylistyce. Tworzymy pomysłowe wnętrza, które są dokładnie przemyślane i świetnie zrealizowane, a co najważniejsze oddają niepowtarzalną osobowość inwestora i stanowią jego najlepszą wizytówkę.

To, co wyróżnia naszą pracownię na tle innych pracowni projektowych to kompleksowa obsługa, w ramach której każdy projekt wnętrza restauracji czy kawiarni jest dopracowany w najdrobniejszym detalu – od projektu koncepcyjnego, aż po projekt wykonawczy i kosztorys inwestycji. Każdą, nawet najbardziej śmiałą koncepcję przekładamy na konkretne materiały i technologie, co pozwala nam przeobrażać kreatywne pomysły w rzeczywistość, jednocześnie dostosowując ich wykonanie do wymogów technicznych danego obiektu. To wszystko sprawia, że proponowane przez nas koncepcje aranżacji przestrzeni są nie tylko osiągalne, ale przede wszystkim możliwe do bezkompromisowego odzwierciedlenia w warunkach lokalu, dla którego zostały przygotowane.

Projekt wnętrza kawiarni

Lokale gastronomiczne różnią się od siebie pod względem oferowanych specjałów oraz formy obsługi klienta. Ta dywersyfikacja znajduje przełożenie w warstwie aranżacji wnętrz, które powinny korespondować z misją lokalu i jego tematyką. Projektowanie kawiarni to zadanie, którego nie zrealizujemy dobrze koncentrując się wyłącznie na ziarnach kawy, filiżankach czy grafikach nawiązujących do Afryki… Te odniesienia będą nas ograniczać i sprawią, że projekty wnętrz kawiarni nie będą się od siebie znacząco różniły. W pracowni LESINSKA CONCEPT do projektowania lokali gastronomicznych podchodzimy nieszablonowo. Zależy nam na tworzeniu wnętrz ekskluzywnych i luksusowych o ponadczasowej stylistyce, które zawsze będą się prezentowały z klasą. Nasze projekty wnętrz kawiarni odzwierciedlają szyk i elegancję, jednocześnie nawiązując do indywidualnej osobowości właściciela lokalu. Dzięki temu nasze aranżacje są gościnne i unikalne, zgodne z misją lokalu i jego motywem przewodnim, a jednocześnie nie powielają kawiarnianych klisz.

Jako doświadczona pracownia podejmujemy się realizacji projektów indywidualnych kawiarni oraz sieci lokali.

Projekt wnętrza restauracji

Projekty wnętrz restauracji powinny stanowić pewnego rodzaju nawiązanie do tego, z czego słynie lokalna kuchnia. Jednocześnie aranżacja wnętrz restauracji wymaga, aby projekty kreatywne przekładały się na funkcjonalność i wygodę – z jednej strony lokal gastronomiczny powinien być wygodny i przyjemny dla gości, z drugiej funkcjonalny i łatwy do utrzymania w czystości. Dlatego projektowanie wnętrz restauracji bywa tak wielkim wyzwaniem.

Pracownia LESINSKA CONCEPT może poszczycić się wieloma sukcesami w tej dziedzinie. Nasze projekty wnętrz restauracji to unikalne koncepcje, które przekładamy na praktyczne technologie, tym samym uzyskując oryginalne wnętrza odznaczające się wysoką funkcjonalnością i estetyką. W przypadku restauracji stawiamy przede wszystkim na odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych oraz meble, które tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza. To pozwala nam uniknąć zbędnych ozdób i dekoracji stanowiących dodatkowe obciążenie dla zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie czystości w lokalu.

Inwestorów poszukujących projektanta dla lokalu gastronomicznego zachęcamy do kontaktu. Przy niezobowiązującej kawie w naszej pracowni porozmawiamy o Państwa koncepcjach i oczekiwaniach, dając sobie przestrzeń na bliższe poznanie się i przekonanie o tym, czy współpraca będzie owocna.

Projekt restauracji

Projekt restauracji

Projekt restauracji

Projekt restauracji

Projekt restauracji

Projekt restauracji

Menu